Oostro.Pack nv, Ambachtenlaan 13 - 8560 Moorsele (Wevelgem) - Belgium
Tel +32 (0)56 49 78 02 - Fax +32 (0)56 49 81 40 - info@oostropack.be
Boneguard
Krimpzakken
Elastische Netten
HDPE LDPE
Clippen &Clipmachines
Absorptie
Steakpaper
Clips op rol
Vacuümfilm
Vacuümzakken
Vershoudfolie
Clips &Lussen
Foodfilm
Stockinet

Elastische netten

Braadnetten_/_Kooknetten Wit/Rood

De standaard Elastische braadnetten zijn uit stock leverbaar. Alle gewenste aantal mazen en kwaliteiten zijn beschikbaar. Ook andere kleurvariaties zijn mogelijk. Onze fabrikant is marktleider en staat samen met Oostro.Pack garant voor een betrouwbaar topproduct.

Braadnetten & Kooknetten

Deze uit stock leverbare referenties worden voor presentatie-, kook- en braadtoepasingen gebruikt. Alle andere varianten zijn op korte termijn leverbaar.

Braadnetten & Kooknetten
Referentie Diameter (mm) Mazen Hoeveelheid per karton
AAAA
BACON 12801640
BACON 141101440
BACON 161251640
BACON 181501830
BACON 201601830
BACON 221802425
BACON 242002420
BACON 262252625
BACON 282502615
BACON 302752615
CCCC
CCCC
CCCC
DDDD
DDDD
DDDD
SSSS
SSSS
SSSS
SSSS
SSSS
SSSS
SSSS
SSSS
TTTT
TTTT
TTTT
TTTT
TTTT
TTTT
TTTT
TTTT
TTTT
TTTT
TTTT
TTTT
TTTT
TTTT
TTTT
TTTT
Altijd 50 lopende meter per rol !

terug

Wit/Rood

Deze uit stock leverbare referenties worden voor presentatie- en kooktoepasingen gebruikt. Alle andere varianten zijn op korte termijn leverbaar.

Wit/Rood
Referentie Diameter (mm) Mazen Hoeveelheid per karton
2chain boil 161251625
AAAA
AAAA
AAAA
AAAA
AAAA
AAAA
AAAA
AAAA
AAAA
CCCC
CCCC
CCCC
CCCC
CCCC
CCCC
CCCC
CCCC
CCCC
CLASSIC ROAST 161251825
CLASSIC ROAST 181501820
CLASSIC ROAST 201601825
CLASSIC ROAST 221801820
CLASSIC ROAST 221802420
CLASSIC ROAST 242001820
DDDD
DDDD
DDDD
DDDD
DDDD
DDDD
DDDD
DDDD
DDDD
DDDD
DDDD
econet roast 181501630
magna boil 262254815
magna boil 282504815
magna boil 302754815
micromesh boil HC 30 2753215
minimesh roast 242002425
SSSS
SSSS
SSSS
SSSS
SSSS
SSSS
super boil 161254830
super boil 181504820
super boil 201604820
super plus boil 242002415
TTTT
TTTT
TTTT
TTTT
TTTT
TTTT
TTTT
TTTT
Altijd 50 lopende meter per rol !

terug